Отбори


BG CUP 2021

Датата е все още неизвестна

Краен срок за записване: неизвестна дата (или до достигането на максимален брой участници)
  • Участниците ще бъдат разпределени в 4 групи. Във всяка група се играе на принципа всеки срещу всеки.
  • След груповата фаза следват: 1/8-финали, 1/4-финали, 1/2-финали, мач за 3-то място и финал.
  • Всяка среща е с времетраене:  1 х 12 минути; финален двубой: 2 x 10 минути
  • За повече информация прочетете Турнирните правила и Условията за участие.
  • Всички резултати от турнира могат да се наблюдават наживо и в реално време онлайн през уеблинк или на смартфон. За целта трябва да се въведе линк в браузъра или да се сканира предварително зададения баркод.
>> ИГРОВИ ПЛАН >> ТУРНИРНИ ПРАВИЛА (.pdf) >> УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ (.pdf)

Bultras Germany (GER) FC Madrevo 2015 Hague (NED) BG Rhein Düsseldorf (GER) Buditeli Köln (GER)
Kilata Wiesbaden (GER) Marek Milano (ITA) Kölner Kickers (GER) AS Roma Herford (GER)
Buditeli 2008 Köln (GER) FC Bulgarien Dortmund (GER) FC Frankfurt (GER) Real Balkan Aachen (GER)
Real Gent (BEL) Red Devils Brussels (BEL) Spartak Münster (GER) Hebar Köln (GER)
Pirin Mannheim (GER) Schwarz-Weiß Hürth (GER) Bai Ganyo Mannheim (GER) FC Levski Euskirchen (GER)

 


  • Всички участници на BG CUP 2019

    15. BG CUP 2019

    34 отбора от Германия, Англия, Холандия, Белгия, Испания, Франция и Дания

    Severnomorets (NED) FC Madrevo 2015 (NED) Buditeli Cologne (GER) Bultras Germany (GER)
    FC Bulgarien Dortmund (GER) CSKA Sofia Cologne Army (GER) Westfalen 19 Halle (GER) Balkan Bochum (GER)
    FC Shipka Bonn (GER) Team Mallorca (ESP) Cologne Kickers 2017 (GER) FC Levski Euskirchen (GER)
    FC Bulgaria Hamburg 2017 (GER) Real Balkan Aachen (GER) Bay Ganyo Mannheim (GER) FC Frankfurt (GER)
    Chingford Athletic (ENG) Opalchenie Metterzimmern (GER) Red Devils Brussels (BEL) Turisti Dienslaken (GER)
    Enfield London (ENG) FC Galaxy Cologne (GER) FC Barsa Germania Kassel (GER) Spartak Muenster (GER)
    Aarhus Lions (DNK) Buditeli 2008 Köln (GER) FC Rotterdam (NED) Pirin Mannheim (GER)
    Strasbourg United (FRA) Hebar Köln (GER) Viktoria Vidin Köln (GER) FC Finnentrop (GER)
    Shumen Frankfurt (GER) Groves London (ENG)

  • Всички участници на BG CUP 2018 - турнир в зала

    14. Winter BG CUP 2018

    20 отбора aus Германия, Белгия и Холандия

    Bultras Germany (GER) Severnomorets Hague (NED) Buditeli Köln 1 (GER) Shipka Bonn (GER)
    Balkan Bochum (GER) Real Balkan Aachen (GER) FC Bulgarien Dortmund (GER) FC Pliska Bonn (GER)
    Black panthers München (GER) Buditeli Köln 2 (GER) FC Frankfurt (GER) Aida Wesseling (GER)
    FC Levski Euskirchen (GER) Schwarz-Weiß Hürth (GER) Kölner Kickers (GER) Team Bugs Köln (GER)
    Hebar Köln (GER) Buditeli 2008 Köln (GER) Red Devils Brussels (BEL) Viktoria Vidin Köln (GER)
  • Всички участници на BG CUP 2018

    13. BG CUP 2018

    28 отбора от Германия, Англия, Холандия, Белгия и Испания

    FC Pliska Bonn (GER) FC Frankfurt (GER) Buditeli Köln (GER) FC Bulgarien Dortmund (GER)
    FC Levski Euskirchen (GER) FC Madrevo 2015 Hague (NED) TuS Mondorf (GER) FC Galaxy Cologne (GER)
    London City (ENG) FC Hashove Berlin (GER) Bultras Germany (GER) FC Barsa Germania Kassel (GER)
    London Boys (ENG) Kölner Kickers FC 2017 (GER) Real Balkan Aachen (GER) Opalchenie Metterzimmern (GER)
    Balkan Bochum (GER) Buditeli 2008 Köln (GER) Еnfield London (ENG) FC Spartak Varna Bremen (GER)
    Bai Ganyo Mannheim (GER) Team Mallorca (ESP) FC Varbitsa (NED) FC Bulgaria Hamburg 2017 (GER)
    Chingford Athletic (ENG) FC Balkan Atwerpen (BEL) Hebar Köln (GER) Red Devils Brussels (BEL)
  • Всички участници на BG CUP 2017 - турнир в зала

    12. Winter BG CUP 2017

    17 футболни отбора от Германия и Холандия

    Haidutite Karlsruhe (GER) Bultras Germany (GER) Levski Euskirchen (GER) Pirin Mannheim (GER)
    FC Pliska Bonn (GER) FC Frankfurt (GER) Real Balkan Aachen (GER) FC Bulgarien Dortmund (GER)
    FC Madrevo 2015 Hague (NED) Severnomorets Hague (NED) Cologne Kickers FC 2017 (GER) Balkan Bochum (GER)
    FC Galaxy Cologne (GER) SG-Viktoriya Cologne (GER) Mokri Karpitschki Cologne (GER) Feodalite Cologne (GER)
    Darmstadt (GER)
  • Всички участници на BG CUP 2017

    11. BG CUP 2017

    28 отбора от Германия, Англия, Холандия, Белгия и Испания

    FC Pliska Bonn (GER) FC Bulgarien Dortmund (GER) Severnomorets Hague (NED) Unikat-2 London (ENG)
    Kilata Wiesbaden (GER) Partizan Petersborough (ENG) Real Balkan Aachen (GER Balkan Bochum (GER)
    FK Prisad Stadtallendorf (GER) FC Frankfurt (GER) FC Levski Euskirchen (GER) Тeam Mallorca (ESP)
    London Nürnberg (ENG/GER/DNK) FC Hashove Berlin (GER) Trikolor Ludwigsburg (GER) Tupalka Darmstadt (GER)
    Opalchenie Metterzimmern (GER) Pirin Mannheim (GER) FC Barsa Germania Kassel (GER) Buditeli Köln (GER)
    FC Shumen Frankfurt (GER) FC Madrevo 2015 Hague (NED) Orbit London (ENG) Good Boys Milano (ITA)
    Bay Ganyo Mannheim (GER) SG-Victoriа Köln (GER) Hebar Pazardzhik Köln (GER) TuS Mondorf (GER)
  • Всички участници на BG CUP 2016

    10. BG CUP 2016

    30 футболни отбора от Германия, Англия, Белгия, Италия, Испания, Франция и Холандия

    London City (ENG) FC Bulgarien Dortmund (GER) FC Ludogorets Berlin (GER) FC Barsa Germania Kassel (GER)
    Good Boys Milano (ITA) FC Bulgarien Dortmund (GER) Kilata Wiesbaden (GER) TUS Mondorf (GER)
    FC Pliska Bonn (GER) Victoria Vidin Köln (GER) Pirin Mannheim (GER) Warwari Wiesbaden (GER)
    Buditeli Köln (GER) Dream Team Mainz (GER) FC Spartak Varna Bremen (GER) Balkan Bochum (GER)
    FC Rodopi Bremen (GER) Opalchenie Metterzimmern (GER) FC Frankfurt (GER) 9 Guys 1 Cup Amsterdam (NED)
    Team Mallorca (ESP) FK Prisad Stadttallendorf (GER) Strasbourg United (FRA) Orletata Blagoevgrad Duisb. (GER)
    Voivodite Münster (GER) Levski Euskirchen (GER) FC Turisti Frankfurt (GER) SG-Viktoria Köln (GER)
    London Boys (ENG) Zlatnite momcheta Brussel (BEL)
  • Всички участници на BG CUP 2015

    9. BG CUP 2015

    27 футболни отбора от Германия, Холандия, Италия, Франция, Белгия и Испания

    FC Pliska Bonn (GER) Good Boys Milano (ITA) FC Bulgarien Dortmund (GER) Borussia Bonn (GER)
    Orletata Blagoevgrad Duisburg (GER) Severnomorets Hague (NED) Buditeli Köln (GER) Pirin Mannheim (GER)
    Balkan Saint Germain Paris (FRA) Levski Euskirchen (GER) Strasbourg United (FRA) Pirin 1922 Ennepetal (GER)
    TUS Mondorf (GER) Dream Team Rhein-Main (GER) Voivodite Münster (GER) Lokomotive Saarbrücken (GER)
    Team Mallorca (ESP) BG Spirit Karlsruhe (GER) SF Balkan Bochum (GER) Zlatnite momcheta Brussel (BEL)
    Tigrite Mainz (GER) FC Frankfurt (GER) SG-Viktoria Köln (GER) FC Turisti Frankfurt (GER)
    FC Ludogorets Berlin (GER) FC Rodopi Bremen (GER) Spartak Münster (GER)
  • Всички участници на BG CUP 2014

    8. BG CUP 2014

    27 футболни отбора от Германия, Англия, Холандия, Франция и Испания

    Milan BG (ITA) FC Bulgarien Dortmund (GER) FC Pliska Bonn (GER) FC Marek Segrate (ITA)
    Voivodite Münster (GER) Red Blue United Düsseldorf (GER) Balkan Bochum (GER) FC Shipka Bonn (GER)
    Marek Milano (ITA) London Boys (GB) Team Mallorca (ESP) Balkan Saint-Germain (FRA)
    Injenerna Misal Aachen (GER) FC Frankfurt (GER) FK Kamikadze Frankfurt (GER) Pirin 1922 Ennepetal (GER)
    Sunny Beach (GB) Severnomorets Haag (NED) Schwabska-slivova Stuttgart (GER) Strasbourg United (FRA)
    Frankfurt Lions (GER) Buditeli Cologne (GER) Dream Team Rhein-Main (GER) TUS Mondorf (GER)
    FC Shumen Cologne (GER) Levski Euskirchen (GER) Pirin Mannheim (GER)